שם:
טל':
אימייל:
">
 

בחירת עיצובים מיוחדים לחדרי שינה

חושבים לעצב את חדר השינה בצורה מעניינת? חשבו על טפטים מיוחדים לחדרי שינה. איך עושים זאת? המשיכו לקרוא וגלו.

העיצוב בתחום הטפטים אינו דומה לאלה שהכרנו בעבר לפני כמה עשרות שנים. כיום, ניתן לראות מגוון טפטים המתאימים לסלון ויש אף טפטים לחדרי שינה וחדרי נוער, במגוון עיצובים. מי שמעוניין לעצב את חדר השינה שלו, הצעד הראשון הוא לבחור טפטים לחדרי שינה ואז להתאים את הריהוט והווילונות בהתאם לצבעים ולדגם של הטפט. טפטים המיועדים לחדרי השינה חייבים להיות רגועים ובצבעים עדינים יותר. ישנה אפשרות לשלב כמה דוגמאות של טפטים לחדרי שינה אך חשוב מאוד, לשלב את הדגמים השונים כך שיתאימו ויקנו הרמוניה בחדר. שילוב עזה של טפטים יקנה לחדר השינה מראה יוקרתי ואלגנטי.
 
מעוניינים באווירה רומנטית בחדר השינה?
 
אווירה שהיא רומנטית יותר, ניתן בהחלט להשיג באמצעות בחירת טפטים לחדרי שינה בגוונים פסטליים ובדוגמאות עדינות יותר  . ישנם טפטים בשילוב של קטיפה שיקנו יוקרה ועדינות לחדר השינה. עוד אפשרות של עיצוב היא, לחפות את ארון חדר השינה באותו סוג של טפט וכך הארון ייראה כחלק בלתי נפרד מהקירות של חדר השינה. אם חדר השינה שלכן ם הוא קטן, תוכלו לבחור טפטים בגוונים בהירים, שיקנו לחדר הרגשה של מרחב. העבודה היא מהירה יותר ואין את התחושה של לכלוך ואבק ובתוך כמה שעות הבית שלכם ייראה כחדש ורענן יותר באמצעות טפטים לחדרי השינה ולשאר  חללי הבית.
 
בחירת עיצוב לחדר
 
טפטים או צבע לקירות?
 
הרבה אנשים שואלים את אותה השאלה אבל כידוע, מה שמחזיק מעמד יותר זמן אלה הטפטים, כי הטפטים עשויים מחומרים קשיחים יותר כמו שכבות של נייר, בדים ואפילו אבנים טבעיות. מי שיבחר טפטים העשויים מחומרים חזקים יראה במשך הזמן כי הטפטים מחזיקים מעמד כמה שנים טובות. הצבע בקירות, נוטה להתקלף מהר יותר ומדי תקופה מסוימת יש לחדש את הצבע. גם תיקונים בקיר הם מטלה לא קלה אך כשאתם מדביקים טפטים הקירות נשמרים יותר וכך תימנעו ממטלה מיותרת. ללא ספק, הטפט נותן את האווירה המתאימה ותוכלו לשחק עם הדוגמאות כמו למשל קיר אחד עם דוגמא מעניינת ועדינה ושאר הקירות בטפט בצבע חלק. חשוב להשקיע בטפטים איכותיים כך שלא ידהו ויחזיקו לכם מעמד הרבה שנים.