שם:
טל':
אימייל:
">
 

מצעים לחדרי שינה 

סוגי בדים שונים מהווים מצעים שונים .

כולנו צריכים מצעים למיטות נוער מעוצבות ואין ספק בכך . ריהוט לבית מגיע בצורות וסגנונות שונים , צבעים שונים וגדלים שונים . הסיפור של אותם מצעים למיטה הולך כך – ראשית מצעים למיטה  מיוצרים לרוב במדינה בה זול כיום לייצר כמעט הכול – סין . לאחר שיוצרו בארץ הרחוקה מהמזרח הרחוק , מצעים למיטה  אלה עוברים מסע של ממש בתוך מכולות למדינות היעד שם הם יימכרו לאחר שהוזמנו על ידי היבואנים השונים . אני מדבר על מצעים למיטה האיכותיים ביותר ולאו דווקא מצעים למיטה זולים שאפשר לקנות בשוק ( למרות שהם גם כמובן מיוצרים בסין ) . מצעים למיטה  מגיעים במגוון בדים הזמינים לצרכן – משי , פשתן , צמר ועוד . כל בד שתוכלו לחשוב עליו – מייצרים ממנו מצעים למיטה . מהם היתרונות של סוגי הבד השונים אם כך ? בואו נצא לשטח ונסקור אותם !

מצעים למיטה ממשי – תענוג אמיתי , אבל תענוג שעולה כסף .

אחד מסוגי המצעים הפופולארים ביותר הוא מצעים למיטה  ממשי . מדובר בבד רך , איכותי , צחור ויפה . אנחנו חושבים שמשי הוא הבד הנוח ביותר ( מהתנסות אישית ) והטוב ביותר הקיים בשוק . אך על דברים טובים משלמים ובמקרה של מצעים למיטה  ממשי משלמים הרבה. המחיר של אותם מצעים למיטה  ממשי עולה פי 1.9 מהמחיר של מצעים למיטה מבדים אחרים .

מצעים למיטה מצמר – איכותיים פחות אך בעלי יכולת חימום גבוהה , זולים למדי .

עוד סוג מצעים למיטה  פופולאריים עד מאוד הם מצעים למיטה העשויים מצמר . מצעים למיטה מסוג זה הינם זולים מאוד לרוב והשימוש בהם לרוב מתבצע בצבא כידוע,התסכלו בקישור הנ"ל

מצעים לחדרי שינה