שם:
טל':
אימייל:
">
 
פייסבוק
 
מזנון דגם פזרן
  
מזנון דגם סאן רמו
  
מזנון דגם רומא
מזנון דגם קרלו
  
מזנון דגם קרלו
  
מזנון דגם קומו
מזנון דגם קומו
  
מזנון דגם פירנצה
  
מזנון דגם אנגלו
<12>

מזנונים

החיפוש אחר המזנון המתאים לסלון הוא לא תמיד דבר פשוט וכאשר אנו רוצים לבחור מזנונים מתאימים אנו לפעמים מתלבטים רבות ולא תמיד מגיעים להחלטה, לכן יש לך פתרון חברת פליצ'ה הינה מתמחה בתחום מזנונים וחדרי שינה, והיא אחת מן המובילות בתחום זה, אצל פליצ'ה ניתן למצוא את כל הסגנונות והעיצובים האפשריים כך שהם יתאימו לכולם ואנשי הצוות ישמחו לסייע ולעזור בהחלטה לבחירת המזנון המתאים לביתכם.

כאשר מחליטים לרכוש מזנון חשוב מאוד להתחשב בשאר פריטי הריהוט בבית כך שהמזנון החדש ישתלב ויתמזג יחד עם הריהוט הנוסף. כיום תחום הריהוט הולך וצובר תאוצה וניתן למצוא שלל גוונים וצבעים של מזנונים, כך גם בחברת פליצ'ה יש לה מזנונים בצבעים כהים, בהירים או מזנונים מעץ שיכולים להשתלב יפה עם העיצוב הכללי של הבית.

מזנונים הם חלק בלתי נפרד מהסלון, ניתן למצוא בכל בית מזנונים בעיצובים שונים, סלון בלי מזנון נחשב למשהו חסר , לכן לאחר שיש כבר כורסאות ישיבה או סלון כעת זה הזמן לשלב לו מזנון יפה ומעוצב אשר יתאים וישמש אותנו לשנים רבות. העיצוב הוא דבר חשוב אך לא רק חשובה גם האיכות של המזנונים וחברת פליצ'ה עושה רבות בשביל לעצב את המזנונים באיכות גבוהה כך שיחזיקו מעמד זמן רב, וההצלחה היא רבה.