שם:
טל':
אימייל:
">
 

פרקטים לחדרי שינה

במאמר זה נדון בהליך רכישת פרקטים. במסגרת התהליך, נדון בשלבים שונים לאיתור הפרקטים, רכישתם במחירים נמוכים וכדאיים, ותחזוקה מומלצת של מוצרים אלו. בטרם נציג את התהליך כמכלול, נקדיש פסקה המתארת מוקדים שונים בהם ניתן לרכוש פרקטים:

סוגי מוקדים לשיווק פרקטים

ישנן אפשרויות רבות של נקודות מסחר בהן תוכלו לרכוש פרקטים. ניתן לפנות למחסן עצים על מנת לרכוש עץ מלא ממנו ניתן להפיק רצפת פרקט. כמו כן, ניתן לרכוש פרקטים בחנויות המתמחות בריצוף, ומוכרות חלקי ריצוף ושטיחים שונים. רצוי לבדוק את שני סוגי המוקדים הללו ולרכוש פרקטים אשר המראה החיצוני שלהם הסב את תשומת לבכם. בטרם הרכישה, חובה לבדוק עם המוכר מהו סוג הפרקט, ולבחון באינטרנט ובמאגרי מידע אחרים האם הוא עמיד, ומה נדרש לעשות על מנת לתחזק אותו במסגרת היותו חלק מריצוף הבית.

פרקטים לחדרי שינה

אתרו מוקדי שיווק פרקטים

לאחר שהבנתם אלו מוקדחי שיווק של פרקטים קיימים, יש לאתרם במנוע חיפוש באינטרנט, ולרשום תוצאות אך ורק עבור משווקים בעלי פרקטים מוצלחים שהומלצו בבלוגים ברחבי האינטרנט על ידי צרכנים קיימים או מומחים שונים. יש לרשום את השמות המומלצים של משווקי פרקטים על גבי מסמך חיצוני ולצרף טלפון ומספר תמונות של פרקטים לכל רשומה.

התייעצו עם חברים וקרובים

מומלץ שהם יהיו בעצמם בעלי ריצוף פרקטים. שאלו אותם לטיבם של פרקטים מסויימים והיכן ניתן לרכוש פרקטים איכותיים. במידה שהתרשמתם מתשובותיהם לטובה, יש לרשום זאת על גבי מסמך חיצוני בצירוף שם המשווק ומספר הטלפון שלו.

בצעו סקר שוק אודות פרקטים

התקשרו למספר משווקים או גשו אליהם באופן פרונטלי, ובררו מחירים של סוגים שונים של פרקטים. חשוב לדבוק בפרקט שהוא בראש ובראשונה עמיד, ורק לאחר מכן יש להסתכל על המחיר, שכן קניית פרקטים זולים העשויים להתנפח בקלות ולהישבר מכל טבילת מים הכי בטנה שתתרחש בביתכם היא למעשה קנייה יקרה בשל עול השיפוצים בו תהיו חייבים. יש לבחור פרקטים שהתרשמתם מרמת עמידותם, ובמחיר המינימלי בו תוכלו לאפשר זאת לעצמכם.

למידע נוסף על פרקטים יש ליצור קשר עם חברת המתמחה בתחום הריצוף, ולקבל מידע ראשוני על סוגי פרקטים. לאחר מכן יש לבדוק אותם ויזואלית ולהתרשם מאיכותם תוך התייעצות עם מומחים של אירופלקס מזרונים