שם:
טל':
אימייל:
">
 

שידות

כאן ניתן למצוא שידות מכל הסוגים והסגנונות – החל משידות לחדרי שינה למבוגרים ועד שידות לחדרי ילדים ונוער. החל משידות לסלון ועד שידות לחדרי מגורים. כאשר אתם רוכשים שידות – יש לכך מטרות שונות אשר יפורטו מטה.
 
שידות לטלוויזיה
 
שידות להנחת מסכי פלסמה דקים או מסכי LEDאו LCD. השידות צריכות לעמוד יציב, לא על גלגלים, ולהיות מחוברות לכונניות לאחסון תקליטורים, ספרים ומדיות מעניינות נוספות. שידות כאל יכולות להתקבל בעיצוב מודרני או כפרי על פי בחירתכם.
 
שידות לחדרי ילדים
 
שידות לחדרי ילדים הנן שידות המשמשות ילדים לפני השינה, במהלכה ואחריה. השידות מאפשרות להם לאחסן את המוצרים שלהם לטווח הקצר כמו מפתחות ומכשירים ניידים. כמו כן, ניתן לאחסן בהן יומנים, חומרי לימוד, וחפצים אישיים שונים במגירות ובמדפים שמתחת להתקן האחסון הראשי.  
 
שידות לחדרי שינה
 
שידות לחדרי הורים
 
שידות לחדרי מבוגרים יכילו מטרות זהות לאלו של חדרי הילדים, אך הן מעוצבות מעט שונה, בהתאמה מובהקת יותר לחדרי מבוגרים. השידות שונות משידות הילדים בצבע, בחומר הייצור ובאופן הפתיחה, שנראה קצת שונה מזה שבחדרי הילדים. חשוב לעקוב מקרוב אחר עצות של מעצבי חדרי שינה על מנת למצוא את שידות חדרי ההורים המתאימות לכם ביותר.

שידות לחדרי עבודה
 
שידות המשמשות לביצוע עבודה בחדרי עבודה. בין אם מדובר במלאכה ובין אם מדובר במחשבים, ישנן שידות המתאימות לאחסון הרכיבים לביצוע העבודה או המלאכה, אשר מקצרות את הייצור או ביצוע העבודה בשל אחסון נוח וקל של כל רכיב. ניתן להתאים שידות על פי סוג משלח היד שלכם, ואפילו מומלץ לעשות זאת על מנת שאם העבודה שלכם מבוצעת מהבית, היא תוכל להשתבח הודות לשידות היוקרה הללו.
 
התאמת שידות לחדרי הבית השונים
 
צרו עמנו קשר ואנו נסייע לכם להתאים ארונות ושידות שונות לחדרי הבית. שירות בוטיק מובטח לכל אחד ואחת מכם, מחירים טובים, והרכבה קלה של כל דגם שידה. חלק מהשידות יכילו גלגלים וחלקן יעמוד בצורה נייחת. אנו משווקים שידות והתקני אחסון לחדרים מכל סוג ובכל גודל, ועושים זאת בהצלחה יתרה עבור כל לקוח ולקוחה.
 
פנו אלינו להזמנת שידות בהתאמה אישית לחדרכם, מבנהו ותכולתו. יחס טוב, מחירים זולים ושידות מעוצבות!