שם:
טל':
אימייל:
">
 

טיפים לעיצוב חדרי שינה

הגיעו להחלטה אודות תאורת הבית

בשלב זה עליכם לקרוא את אשר הוצע לכם בחנות התאורה ולקחת בחשבון פונקציונליות, בטיחות, רמת עיצוב וסגנונו, וכמובן – מחיר. הפרמטרים הללו הם שיסייעו לכם להגיע לכדי החלטה בסופו של דבר. השילוב בין בטיחות לבין עיצוב, בין פונקציונליות לגודל גוף התאורה, ועוד – אינו תמיד בר ביצוע, אולם עם הרבה רצון טוב ניתן להגיע לתוצאה מרחיקת לכת בתחום התאמת רהיטים מעוצבים ותאורה הביתית.

הזמינו טכנאי תאורה וחשמלאים מוסמכים להתקנת בתי המנורות שהזמנתם

היות וזהו תחום בו מועבר חשמל ACאין לנסות ולהתקין זאת לבד. חובה להזמין בעל מקצוע אלא אם כן לאחד מכם ישנה הכשרה בחשמל, המסמיכה אותך להתקין בתי נורה. חשוב לתאם את ההתקנה למועד נוח אשר יאפשר לחברת התאורה לספק לכם את מלוא השירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כן, חשוב לבדוק את בתי התאורה בסיום ההתקנה ולבדוק שהם עובדים כנדרש וללא תקלות מיותרות. עבור בתי נורה המסתמכים על נורות קטנות, ניתן תמיד לרכוש נורה צהובה או תאורה לבנה DAY NIGHT.  

שולחנות כתיבה - אומנם הם אינם ריהוט שקשור לחדר שינה. אבל בהחלט מתאים לחדרי נוער ואנשי עסקים שרוב היום הם בשולחן העבודה שלהם שבחדר העבודה. שהופך גם לחדר שינה. בדקו את השולחנות שיהיו בגודל שיתאים להציב אותם בחדר עבודה ושינה גם יחד.

עיצוב חדרי שינה